رفتن به مطلب
تبلیغات در اینترنت

به رمان دونی خوش آمدید

تبلیغات در انجمن ما ( تعرفه تبلیغات )
تبلیغات در اینترنت
تبلیغات در اینترنت
 • اطلاعیه ها

  • MiladAmini

   تذکر   دوشنبه, 19 تیر 1396

   مطالب قرار گرفته در رمان دونی توسط مدیران مربوطه بصورت دائم بررسی میشوند و چنانچه کاربری قوانین انجمن را رعایت ننماید و یا به مقدسات توهین نماید و یا به نشر مسائل غیر اخلاقی،شرعی و مبتذل بپردازد از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری خواهد بود.
  • MiladAmini

   راهنما   دوشنبه, 19 تیر 1396

   جهت تایید اکانت برای تایپ رمان به مدیریت @MiladAmini پیام ارسال نمایید

افرا

مدیر بخش
 • تعداد ارسال ها

  433
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  17

آخرین بار برد افرا در 31 شهریور

افرا یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

965 Excellent

درباره افرا

 • درجه
  کاربر پنج ستاره
 • تاریخ تولد 26 مهر 774
 1.  من برای تایپ رمانم تو انجمن دقیقا باید چیکار کنم؟

  1. افرا

   افرا

   سلام خلاصه رمان و دوپارت برای تایید ب پیوی من بفرستید

 2. سلام. من تازه وارد انجمن شدم و واقعا نمی دونم که الان دقیقا باید چیکار کنم. توی قست راهنمایی نوشته بود که برای تایید اکانت و تایپ رمانم باید به شما پیام ارسال کنم. میتونید راهنماییم کنید؟

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 18
  2. Mahsa g.p

   Mahsa g.p

   سلام..خسته نباشید بنده تازه وارد این انجمن شدم و باید بگم واقعا ابتدایی هستم و هیچی نمیدونم و من میخوام رمان تایپ کنم و توی سایت به اشتراک بزارم اما نمیدونم چطور اقدام کنم توروخدا بگید باید چیکار کنم هیچی نمیدونم و هیچی بلد نیستم:2::20:

  3. Sogol

   Sogol

   ببخشید من میخواستم رمانم رو بنویسم اما چطوری؟؟

  4. افرا

   افرا

   سلام بخش قوانین و اموزشهات رو دنبال کنید

 3. اسم رمان :تقاص رفتنت نویسنده:زهرا 484

   

 4. سلام رمان خوبی در نظرم هست

 5. با شنیدن واژه نفر قبل یاد چی می افتید؟

  هفت سنگ رز سرخ
 6. با شنیدن واژه نفر قبل یاد چی می افتید؟

  حاج آقا سس کچاپ
 7. چرا همه ما احساس می‌کنیم، دنیا دارد به آخر می‌رسد!

  پست خوبی بود
 8. فال شبانه 21مهر

  فال شبانه 21 مهر🔮🌜 ‌ 🌷متولدين مهر🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 72 % 🔹ستاره اقبال 111 شمالي 🔹توصيه خوراكي :شير كم چرب بخوريد 🔹روز شانس شما : جمعه 🔹فال :افرادی که برنده هستند به هیچ وجه اشتباه نمی کنند چرا که برای هر کاری که انجام می دهند از قبل آن را پیش بینی و تجزیه و تحلیل کرده اند و به جای اینکه از انجام یک ایده شکست بخورند و افسرده شوند از خود می پرسند چرا این کار را انجام ندادند و چگونه می توانم بعداً بهتر از گذشته انجام دهم 🌷متولدین آبان🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 80% 🔹ستاره اقبال 81 شمالي 🔹توصيه خوراكي :سيب زميني باعث چاقي شما ميشود 🔹روز شانس شما : يكشنبه 🔹فال :به طور معمول هر کسی به مسافرت میرود اما مسافرت چیزی نیست که باعث بهبود یافتن سطح ذهن ما شود بهتر است به جای مسافرت های طولانی کارهایی برای رسیدن به هدفتان انجام دهید که در غالب سفرهای کوتاه شما را ر تقویت ذهنتان یاری کند. 🌷متولدین آذر🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 81 % 🔹ستاره اقبال 50 شمالي 🔹توصيه خوراكي :حبوبات را زياد مصرف كنيد 🔹روز شانس شما : سه شنبه 🔹فال :انسانهایی که موفق و قدرتمند هستند به این باور و اعتقاد هستند که مشکلات در برابر فرصت هایی که برای آنها پیش می آید هیچ چیزی نمی باشند .این انسان ها به جای اینکه در برابر مشکلات زانوی غم بغل بگیرند و افسرده شوند دنبال یک راه حل می گردند تا مشکلات پیش آماده را ریشه کن کنند 🌷متولدین دی🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 74 % 🔹ستاره اقبال 20 جنوب شرقي 🔹توصيه خوراكي :بادام و پسته زياد بخوريد 🔹روز شانس شما : چهارشنبه 🔹فال :افراد هدفمند این افراد همیشه دارای هدف هستند و حرف هایی که مردم پشت سرآنها می زنند هیچگاه برایشان مهم نیست و سعی دارند به هدف خود برسند چرا که اگر با حرف به آن دست مردم پیش بروند هیچگاه موفق نخواهند شد وبه هدف های شان نخواهند رسید 🌷متولدین بهمن🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 78 % 🔹ستاره اقبال 60 جنوبي 🔹توصيه خوراكي :از غذاهاي برنجي كمتر است 🔹روز شانس شما : جمعه 🔹فال :مقایسه کنید این برای زمانی است که شما به اطرافتان نگاه می کنید و می اندیشید که دیگری از شما ثروتمندتر ،لاغرتر ، با استعدادتر و موفق تر از شماست که از این موضوع می توانید به عنوان هدف استفاده کنید که در نهایت امر شما هم موفق می شوید و هم ذهن فعال تری خواهید داشت 🌷متولدین اسفند🌷 🔹ميزان انرژي اين ماه شما 77% 🔹ستاره اقبال 59 شرقي 🔹توصيه خوراكي :قبل از خواب سيب بخوريد 🔹روز شانس شما : دوشنبه 🔹فال :انسانها همیشه سعی دارند تا از سلامت جسمانی و فیزیکی برخوردار باشند زیرا که از بیماریها می ترسند و با برنامه و رژیم غذایی مناسب زندگی می کنند تادچار بیماریها و امراض نشوند شما نيز همينطور باشيد
 9. شکلک نفر قبلیت

 10. شکلک نفر قبلیت

 11. اسمت چه رنگیه ؟؟؟؟؟

  یه رنگ چه محاسبه ای داره
 12. سوال رو با سوال جواب بده!

  به کسی ربط داره ؟
 13. از چه اهنگی خوشت میاد

  هنوزم همونم از حامد همایون هنوزم همونی یکم بی تفاوت... یادم نمونده
 14. نظرتون چیه ؟

  خدا نصیب نکنه به جاهای دیگه نره...
 15. اس ام اس { طنز }

  ﺍﺻﻔﻬﺎﻧﯿﻪ ﻗﺼﺎﺏ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﻳﻪ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪ ﺑﺮﺍﺵ ﺳﺮ ﺑﺒﺮﻩ، ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻪ : ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺮﺍﻡ ﺗﯿﮑﻪ ﺗﯿﮑِﺶ ﻛﻨﻰ ﺑﺮﺍ ﮐِﺒﺎﺏ؛ﻗﻮﺭﻣﻪ ﻭ ﺩﻳﺰﻯ،ﻛﻠﻪ ﭘﺎﭼﻪ ﺷﻢ ﺗِﻤﻴﺰ ﻛﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻥ، ﺭﻭﺩﻩ ﻭ ﻣَﻌﺪﺷﻢ ﺑﺬﺍ ﻛﻨﺎﺭ ﺑﺮﺍ ﺳﯿﺮﺍﺑﯽ؛ﭘﻮﺳﺘﺸﻮ ﺑﺎﺧﻮﺩﺕ ﻧﺒِﺮﻳﺎ ! ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ دستمال ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﻢ، ﭘﺸﻜﻼﺷﻢ ﺑﺮﺍ ﺑﺎﻏﭽﻪ،ﺁﺷﻐﺎﻻﺷﻢ ﺑﺮﺍ ﮔﺮﺑﻪ، ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﺎﺷﻢ ﺳﻮﭖ ﻣﯿﭙﺰﯾﻢ . ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻩ ﻳﻪ ﻧﮕﺎﻫﻰ ﺑﻪ ﺍﺻﻔﻬﺎﻧﻴﻪ ﻣﻰﻧﺪﺍﺯﻩ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ:ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺻﺪﺍﻣﻢ ﺿﺒﻂ ﮐﻦ ﺑﺬﺍﺭ ﺑﺮﺍ ﺯﻧﮓ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺖ
×